O nas

Biuro S-Camp RzeszówJesteśmy oddziałem cieszącej się wieloletnim doświadczeniem firmy S-CAMP z siedzibą w Bieruniu, prowadzącej działalność w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz serwisu nowych i używanych samochodów i przyczep kempingowych.

Wyróżnia nas to, że jesteśmy dealerem aż 6 marek takich jak: ELNAGH, SUNLIGHT, LMC, DETHLESS, CONCORDE, CARTHAGO przez co jesteśmy najprężniej rozwijającym się dealerem w Polsce w zakresie sprzedaży samochodów oraz przyczep kempingowych. Są to producenci jednych z najbardziej ekskluzywnych pojazdów kempingowych na świecie, które stanowią prawdziwe hotele 5-gwiazdkowe na kółkach.Bardzo wysoki standard wyposażenia zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy infrastrukturę pozwalającą na dogodny handel pojazdami kempingowymi.Klientów zapraszamy do nowo urządzonego salonu znajdującego się przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. W warunkach niezależnych od pogody klienci mogą w spokoju i komforcie wejść i pooglądać różnorodne modele, które oferujemy do sprzedaży. Różnią się one długością, kolorem  i układem wnętrza. Każdy może dobrać odpowiedni model spełniający jego potrzeby oraz poprzez porównanie poszczególnych modeli dostępnych w salonie rozwiać ewentualne wątpliwości. Dysponujemy przyjemnie urządzonym biurem, w którym załatwiamy wszelkie formalności związane z zakupem.

Buro S-Camp RzeszówDla zwolenników używanych pojazdów kempingowych również mamy bogatą ofertę przyczep kempingowych i kamperów. Jesteśmy otwarci na propozycję zostawienia w rozliczeniu dotychczasowego pojazdu, celem wymiany na nowy zakupiony w naszym salonie.

W celu ułatwienia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego w Polsce południowo-wschodniej, stworzyliśmy dla Państwa profesjonalny serwis w którym dokonujemy bieżących napraw, przeglądów oraz montujemy elementy wyposażenia dodatkowego,które klient zażyczy sobie przy zakupie kampera.

Można zakupić  u nas również podstawowe akcesoria pozwalające na doposażenie kampera/przyczepy czy też służące bieżącemu korzystaniu z pojazdu.

Naszym hasłem przewodnim jest hasło: Klient nasz Pan!

Jesteśmy otwarci na propozycje co do godziny odwiedzenia naszego salonu, można do nas przyjechać nie tylko w godzinach otwarcia ale również w niedziele czy inne wolne dni po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.  Rozumiemy, że niektórzy klienci są zapracowani lub będą chcieli przyjechać z różnych obszarów Polski.

Klientom, którzy nie mieli wcześniej kontaktu z pojazdami kempingowymi, zapewniamy szczegółowe umówienie poszczególnych elementów wyposażenia, gdyż zależy nam aby taka osoba miała świadomość do czego konkretnie zostały zamontowane poszczególne akcesoria oraz aby mogła ich używać ciesząc się prawdziwym odpoczynkiem.  Udzielamy pomocy również przy wyborze wyposażenia dodatkowego, starając się aby klient w swoim kamperze miał wszystko to, czego potrzebuje do wymarzonego i beztroskiego podróżowania.

Celem przewodnim S-CAMP Rzeszów oraz S-CAMP Bieruń jest to, aby każdy klient był zadowolony, ponieważ tylko zadowoleni klienci określają nasz wspólny rosnący sukces.